Individualios konsultacijos

Karjeros konsultacijos

Paslauga skirta žmonėms, ieškantiems darbo arba besižvalgantiems naujų karjeros galimybių. Karjeros konsultacijos metu gali būti dirbama pasirinktomis kryptimis:

  • Kliento CV peržiūra, aptarimas, pasiruošimas darbo pokalbiui, rekomendacijų kaip save pristatyti darbdaviui pateikimas - 80 eur (trukmė - 1,5 val.)

  • Kliento stipriųjų savybių išgryninimas, bei rekomendacijų apie savybes, kurias reiktų pastiprinti, pateikimas (testavimas pagal DiSC metodiką, testo rezultatų aptarimas) - 120 eur (trukmė - 1,5 val.)

Koučingas

Paslauga skirta žmonėms, kurie ieško pokyčių gyvenime, nori keisti karjeros kryptį ar ketina imtis naujos veiklos, tačiau dar nežino kaip, bijo, atidėlioja ir ieško atsakymų.

Koučingo sesijų metu, kartu su klientu ieškome autentiškų - tik jam, geriausiai tinkančių atsakymų, kurie veda link teigiamų pokyčių bei kuria harmoniją su savimi ir supančia aplinka. Klientas išsigrynina kas jam svarbu, mokosi pažinti savo stiprybes ir silpnybes, įveikti vidinius barjerus, nuostatas ar abejones, kurios trukdo imtis konkrečių veiksmų.

Koučingo sesijos kaina - 240 eur (3 susitikimai po 1,5 val.)

Kiekvieno papildomo susitikimo kaina - 60 eur / 1,5 val.

Vilija

Su Ernesta teko bendradarbiauti dar jos koučingo karjeros pradžioje ir man patiko kiek profesionalumo jau tuomet buvo mūsų sesijose. Ernesta puikiai reflektuoja mintis, nuotaikas, akylai stebi kliento verbalinę ir neverbalinę kalbą. Kiekvieno pokalbio metu metodiškai buvau vedama link suvokimo kokias galimybes ir pasirinkimus turiu, kokią įtaką tie sprendimai daro mano kasdieniam gyvenimui. Tad po kiekvienos sesijos išeidavau su tam tikru „bagažu“ ir artimos ateities planu. Kai pradėjome koučingo sesijas tuo metu buvau karjeros keitimo kelyje ir tikrai reikėjo šiek tiek pagalbos susidėlioti mintis, suvokti savo baimes ir iš kur jos kyla, įvertinti savo darbo-gyvenimo balansą, bei ieškoti sau ekologiškų sprendimų (terminas, kurį išmokė Ernesta). Bendrai po Ernestos koučingo sesijų išeidavau su noriu save įgalinti, įveiklinti ir keisti savo kasdienybę į gerają pusę.

Šarūnė

Norėčiau išreikšti nuoširdų dėkingumą už puikų palaikymą ir patarimus, kuriuos gavau iš Ernestos per savo karjeros keitimo laikotarpį. Jos dėmesingas klausymasis ir nepaliaujamas palaikymas padėjo man sėkmingai ją pakeisti. Ernesta per mūsų sesijas demonstravo išskirtinius klausymo įgūdžius. Ji skyrė laiko suprasti mano karjeros tikslus, siekius ir iššūkius, kantriai išklausė mano rūpesčius, idėjas ir abejones, sukurdama saugią aplinką, kurioje galėčiau dalytis savo mintimis. Ernesta turi talentą aktyviai klausytis, tai leido jai suvokti mano situacijos niuansus ir pasiūlyti tikslingas strategijas. Kaskart, kai susidurdavau su netikrumu ar su kliūtimis, Ernesta buvo šalia, kad padėtų palaikyti ir pasiūlytų praktinių sprendimų. Jos empatiškas požiūris privertė mane jaustis suprasta ir paskatino drąsiai įveikti iššūkius. Be to, Ernesta nuosekliai demonstravo savo paramą viso proceso metu. Ji džiaugėsi mano pasiekimais, motyvavo mane nepasitikėjimo savimi akimirkomis. Jos padrąsinantys žodžiai ir tikėjimas mano jėgomis, suteikė jėgų ištverti ir susitelkti ties savo karjeros tikslais. Ačiū, Ernesta, tu man labai padėjai.

Laimingi klientai

ATSILIEPIMAI

Asta

Labai empatiška karjeros konsultantė. Pirmiausia, man padėjo suvokti pačiai save, identifikuoti savo potencialą. Labai palaikanti ir bendradarbiaujanti, padeda priimti kandidatui reikiamus sprendimus ir sustiprinti jo pasitikėjimą savimi. Ji gerai įsigilino į mano pretenduojamą poziciją bei suteikė naudingos informacijos ir padėjo man pačiai ją geriau suprasti. Esu labai dėkinga. Nuoširdžiai rekomenduoju!

Ona

Susisiekiau su Ernesta, kai pamačiau jos veikos aprašyme raktinį žodį „kryžkelė“. Savo karjeroje būtent tokioje situacijoje ir jaučiausi esanti. Sau pasisakyti ir kreiptis konsultacijos lengva nebuvo, nes visada atrodo, kad galime padėti visiems kitiems, tai kaip čia sau nepadėsi. Tačiau tas žodis „kryžkelė“ mane palietė taip asmeniškai, jog pagalvojau, kad kai sugenda dantis, juk pati jo nesitaisau.

Konsultacija su Ernesta vyko su dideliu lengvumu, per pozityvą. Suprantu, kad tai yra technika, bet Ernestos profesionalumas atrodė kaip magija, ji taip talentingai leido man pačiai prieiti prie visų atsakymų ir juos įgarsinti (o juk visada lengviau daryti tai, ką nusprendi pats, o ne pasako, kas kitas) bei kartu taip kruopščiai atrakino ir padėjo įsivardinti, atpažinti skaudulius dabartiniame karjeros etape, pačiai nusimatyti veiksmų planą ir pasakyti, kokios opcijos priimtinos ir kokios ne. Po sesijos jaučiuosi daug tvirčiau ant profesinės žemės, kad ir kokie vėjai papūstų. AČIŪ!

Turite klausimų?Susisiekite!

Jeigu norite daugiau sužinoti apie paslaugas - nesivaržykite ir drąsiai kreipkitės! Tikiu, kad kartu rasime geriausius sprendimus!