Darbuotojų atranka

Pilno ciklo darbuotojų paieška ir atranka

Pilnos apimties darbuotojų atrankos proceso įgyvendinimas nuo darbo skelbimo sukūrimo ir kandidatų pritraukimo skirtinguose paieškos kanaluose iki finalinių kandidatų profilio pateikimo darbdaviui.

Tam tikro lygio pozicijų atrankoje taikomas "galvų medžioklės" principas. Šis atrankos būdas kai kuriais, iš anksto sutartais, atvejais gali būti taikomas kaip atskiras paieškos būdas, neskelbiant atvirų darbo pozicijų viešai.

Paslaugos kaina pateikiama po išsamaus poreikio su klientu aptarimo.

Kandidato vertinimas

Kandidatų vertinimas atliekamas naudojant DISC metodiką, kuri padeda pasirinkti tinkamiausius kandidatus į darbo pozicijas pagal jų natūralią elgseną. Siūloma priemonė padeda suprasti: ar jūsų kandidatai GALI dirbti toje pozicijoje, ar jie DIRBS savo darbą ir ar jie BUS LAIMINGI jį dirbdami.

Ši paslauga gali būti užsakoma, kaip Pilno ciklo darbuotojų atrankos dalis arba kaip atskira paslauga.

Paslaugos kaina 120 eur / 1 kandidatą.

Jurgita Viršilienė

UAB Zenith AM

Turto valdymo grupės vadovė, prekybos slėnio „Nordika“ valdytoja

Su Ernesta Razmuviene dirbame prekybos slėnio „Nordika“ ir kelių verslo centrų Vilniuje komandų atrankos ir formavimo klausimais. Džiaugiamės radę kompetentingą specialistę personalo paieškai, kuri iškart supranta kliento poreikį, bei su kuria labai lengva komunikuoti. Labai vertiname Ernestos atsidavimą darbui, atsakingumą, operatyvumą ir pastangas išsiaiškinti, ko tiksliai klientas ieško ir kokie jo lūkesčiai; taip pat vertiname Ernestos taiklias įžvalgas bei profesionalias konsultacijas. Nedvejodami galime rekomenduoti Ernestą kolegoms, partneriams, klientams.

Laimingi klientai

ATSILIEPIMAI

Neringa Bakonė

UAB SSF

Personalo vadovė

Džiaugiamės efektyviu bendradarbiavimu su Ernesta, kurios dėka pavyko į komandą pritraukti kompetentingų darbuotojų. Atrinkti kandidatai atitiko mūsų keliamus reikalavimus, o pats atrankos procesas vyko efektyviai ir sklandžiai.

Turite klausimų?Susisiekite!

Jeigu norite daugiau sužinoti apie paslaugas - nesivaržykite ir drąsiai kreipkitės! Tikiu, kad kartu rasime geriausius sprendimus!